شماره قالیشویی عباس آباد را از 118 بخواهید

درباره ما

قالیشویی عباس آباد

قالیشویی عباس آباد با بهره گیری از 50 سال تجربه همواره در تلاش است تا رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آورد. قالیشویی عباس آباد با بیش از 50 سال تجربه در صنعت قالیشویی و ترمیم و نگهداری از فرش، همواره سعی میکند بهترین خدمات را به شهروندان تهرانی ارائه دهد. ما با بهره گیری از تکنولوژی های روز، قالی شما را با دقت بالا شست و شو میدهیم تا لذت استفاده از یک فرش پاک را همیشه حس کنید.

اعتماد

یکی از دغدغه های به جای مردم در امور قالیشویی این است که آیا شرکتی که قالی شان را به آن می سپارند قابل اعتماد است و می تواند به خوبی از فرششان مراقبت کند یا نه. خوشبختانه شرکت قالیشویی شیراوغلی با بیش از 30 سال تجربه همواره در صحنه عمل به مشتریان عزیز ثابت کرده است که فرششان را همچون یک کالای قیمتی در بهترین شرایط ممکن حمل کرده و شست و شو می دهند و تمام جوانب احتیاطی را در حفاظت از فرش به کار میگیرد. اگر فرش خود را به قالیشویی شیراوغلی میسپارید دیگر نگران هیچ چیز نباشید.

پرسنل آموزش دیده و حرفه ای

نیروی کار و منابع انسانی، قلب تپنده ای است که به کالبد یک شرکت، جان می دهد. قالیشویی شیراوغلی در راستای حفظ کیفیت کار و همچنین ارتقای سطح خدمات دهی به مشتریان، همواره بهترین افراد را آموزش داده و به کار میگیرد. پرسنل ما تمام نکات لازم در زمینه حمل، شست و شو و بسته بندی را کاملا رعایت میکنند تا ما یک تجربه فوق العاده را به شما عزیزان منتقل کنیم.

تنوع خدمات قالیشویی

تخصص ما نگهداری از فرش است و در همین جهت خدمات متنوعی را در این زمینه ارائه میدهیم. شست و شوی فرش ماشینی، شستشوی فرش دست بافت، رنگ برداری و لکه برداری، پرزگیری و مو گیری فرش، ترمیم ریشه و شیرازه، همه و همه به سادگی یک تماس در خدمت شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه خدمات مراجعه نمایید.